BAKMER

BAKMER

Başakşehir Kadın Aktivite Merkezi (BAKMER)
Başakşehir Kadın Aktivite Merkezi BAKMER; Başakşehirli kadınları sağlıklı yaşama yönlendirmek, teşvik etmek, bilinçlendirmek ve kültürel ve sosyal etkinliklerde bulunabilecekleri yaşam alanı oluşturmak amacıyla Başakşehir Belediyesi tarafından kurulmuştur. Başakşehirli hanımlara ücretsiz hizmet veren BAKMER spordan sağlığa, sosyal faaliyetlerden sportif aktivitelere dek pek çok alanda farklı etkinliğe ev sahipliği yapan bir sosyal merkezdir. 
BAKMER'de düzenli olarak sağlıklı yaşam seminerleri, pilates, zumba ve yogalates dersleri, sabah yürüyüşleri, kitap okuma günleri ve ücretsiz sağlık taraması yapılmaktadır.


Sağlık, kişisel gelişim, spor, sanat...

Başakşehir Sular Vadisin'de bulunan BAKMER, spordan sanata, sağlıktan kültürel etkinliklere kadar birçok alanda Başakşehirli kadınlara hizmet vermektedir. Başakşehir Belediyesi'nce projelendirilen ve kısa sürede yapımı tamamlanarak hizmete sunulan BAKMER, ilçede yaşayan ve sosyal-sportif faaliyetlere yeterince erişemeyen kadınları Başakşehir'in kentsel zenginliğinden daha çok istifade ederek toplumsal yaşamın içine katmayı hedefleyen bir kamu sosyal-kültürel merkezidir.  

 

Uzmanlardan söyleşi ve paneller

BAKMER ilçede yaşayan kadınların ilgilenebileceği, ihtiyaç duyabileceği tüm konular çerçevesinde çeşitli eğitsel programlar,  fiziksel ve sosyal aktivitelere imkan veren özel bir merkezdir.

Crossfit, Pilates, Zumba, Total Body, Yogalates gibi spor faaliyetlerinin yapıldığı Merkezde, sağlıklı yaşam için alternatif programlar, çocuk bakımından aile içi iletişime dek farklı başlıklarda söyleşi, panel ve seminerler düzenlenmektedir. 

 

Kadınlara yönelik geniş içerikli kültürel ve sosyal aktivitelerin yapıldığı Merkezde kadınların kişisel gelişimlerine destek olmak amacıyla sosyal yaşam ve sağlık konuları başta olmak üzere çeşitli başlıklarda teşvik edici, bilinçlendirici eğitim seminerleri de düzenlenmektedir.

  • 0 212 487 70 01
  • Başak Mahallesi,4.Etap Sular Vadisi Başakşehir/İstanbul
© 2019 Başakşehir Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır.